Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrázky anime nejen Shonen-ai

Příspěvky

Jak a kdy bude pokračování povídek

13. 3. 2011

Jako další plánuji opět poračování povídky Prázdniny a otravný bratr. Původně jsem to chtěla přidat dnes ale bohužel nestíhám. Musím brzo vstávat, takže to pokráčko dnes nedopíšu. Každopádně dálší díl a dokončení jejich společné cesty PŘIDÁM V ÚTERÝ. Jako další přidám ještě tentýž týden o víkendu pokračování další povídky a tentokrát jsem se rozhodla, že to bude Firemní přitažlivost. Už dlouho jsem u ní nic nepřidala, takže je čast hejbnout i s tímto příběhem. :-) Abych si vás udobřila za to, že jsem nepřidala do konce týdne tak máte uvnitř pár obrázků. Tak doufám, že se budou líbit a že se těšíte na další pokráčka. Zatím pácek lidičky. Mám vás ráda. :-*

 
Celý příspěvek | Rubrika: Obrázky anime nejen Shonen-ai | Komentářů: 4

Další obrázky

8. 4. 2010

Jelikož už hodně dlouho jsem vám sem nepřidala žádný obrázky, tak jsem se rozhodla, že vám sem přidám zase něco nového. Doufám, že se budou líbit. :-)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Obrázky anime nejen Shonen-ai | Komentářů: 0

Další várka

17. 7. 2009

Předem se omlouvám, těm pár lidem co na tyhle stránky navštěvují, že jsem dlouho nic nepřidala. Opravdu se moc snažím abych to sem dala co nejdříve ale bohužel opravdu nestíhám. Mám moc práce jak doma tak v práci jako takové. Navíc mám blbý směny, že jsem vlastně v háji celí den ale pracuji na tom a po kousíčkách spřádám další pokračování a novou povídku. Stále nevím jestli to bude jednorázovka nebo na pokračování. Jediné co vím je že už jsem to třikrát předělávala. Takže buď z toho vzniknou tři velice podobné povídk. Což by bylo trapné. Nebo jedna ale nepřestanu dokud nebudu na 100% spokojena. Alespoň Vám se hážu nějaké ty další obrázky. Rozhodla jsem se, že nejdřív začnu s normálníma a pak začnu přidávat Shonen-ai. Tak zatím pácek. Práce volá, bohužel tentokrát ta domácí.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Obrázky anime nejen Shonen-ai | Komentářů: 0

První várka obrázků

8. 7. 2009

Tak tady máte první várku obrázků. Doufám, že se budou líbit. A věřte, že jich ještě opravdu hodně přibude. Mám jich plný počítač.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Obrázky anime nejen Shonen-ai | Komentářů: 0